• Szkoła Podstawowa

• Jesteśmy nowoczesną szkołą, dla której dobrem najwyższym jest dobro ucznia. Stawiamy na indywidualny rozwój każdej osoby, a także pracę zespołową. Zapewniamy przyjazną i bezpieczną atmosferę. Szkoła stwarza uczniom optymalne warunki do rozwoju i samorealizacji, zachowania tożsamości, kreowania postaw twórczych i proedukacyjnych.

Stawiamy na rozwój zainteresowań uczniów, oferując różnorodność zajęć dodatkowych.

Posiadamy bardzo bogatą bazę nowoczesnych pomocy edukacyjnych, w tym mobilne laboratorium informatyczne i chemiczno-fizyczne. Każda sala wyposażona jest w tablicę bądź monitor interaktywny.

Szkoła posiada doskonale wykształconą kadrą pedagogiczną. Nauczyciele angażują się w dodatkowe zajęcia dydaktyczne dla dzieci oraz aktywnie uczestniczą w konkursach artystycznych i przedmiotowych.

Bierzemy udział w różnorodnych projektach. Organizujemy zielone szkoły, półkolonie. Dzięki uczestnictwu w różnego rodzaju programach i projektach możemy oferować wycieczki w bardzo niskich cenach.

Oferujemy dostęp do specjalistów: logopedy, psychologa, pedagoga specjalnego, terapeutów pedagogicznych, integracji sensorycznej, ręki.

W szkole działa również świetlica, jest możliwość wykupienia obiadów.

• Punkt Przedszkolny

• Punkt przedszkolny przeznaczony jest dla dzieci od 2,5 roku do 6 lat. Zapewniamy bezpieczną i rodzinną atmosferę, aktywnie spędzony czas, pełen kreatywnych zabaw i czasu na świeżym powietrzu - przy punkcie znajduje się nowy plac zabaw. Wykwalifikowana i kreatywna kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci.

• Nasze atuty

• Nowoczesna baza dydaktyczna
      • Posiadamy nowoczesne pomoce dydaktyczne, mobilne laboratorium chemiczno-fizyczne, tablice interaktywne w każdej sali, tablety, laptopy, okulary VR.

• Kameralne klasy
      • Niewielkie klasy pozwalają na pełną indywidualizacje pracy z uczniem.

• Wysokie wyniki egzaminów ósmoklasisty
      • Nasi uczniowie osiągają jedne z najlepszych wyników powiecie skarżyskim

• Wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska
      • Nasi nauczyciele nieustannie się szkolą, wykorzystują nowoczesne metody dydaktyczne, są zaangażowani w proces kształcenia uczniów.

• Lokalizacja
      • Spokój i bezpieczeństwo wsi w bezpośredniej bliskości miasta. Posiadamy duży i nowy plac zabaw.

• Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
      • Nasi uczniowie mają dostęp  specjalistów: logopedy, pedagoga specjalnego oraz psychologa. Realizujemy zajęcia wynikające z opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, organizujemy zajęcia wyrównawcze i rozwijające.